Bílo-zelený samozavlažovací truhlík Berberis od Plastia délky 78 cm

Každý z nás miluje rostliny, ale ne každý má dostatek času na jejich péči. Naštěstí existuje řešení – samozavlažovací truhlík Berberis od Plastia! Tento truhlík dokáže vypěstovat zeleninu, bylinky nebo okrasné květiny za vás díky svému praktickému samozavlažovacímu systému. A navíc vypadá skvěle!

Elegantní a hravý design v různých barevných kombinacích

Truhlík Berberis od Plastia je k dispozici v několika barevných variantách, ale nejpopulárnější jsou bílo-zelené kombinace. Tyto barvy se skvěle hodí k různým architektonickým stylům a zároveň dodávají domovu osobitý vzhled. Najdete je na www.velkynabytek.cz, kde si můžete vybrat ten správný truhlík pro váš byt nebo dům.

15 l substrátu, 5 l vody

Objem truhlíku Berberis od Plastia je ideální pro pěstování různých druhů rostlin. Objem substrátu je 15 l, což zajistí dostatek prostoru pro růst kořenů. Samozavlažovací systém poté dodává rostlinám přesně takové množství vody, jaké potřebují – a to až do objemu 5 l.

Jednoduchá instalace

Instalace truhlíku Berberis od Plastia je velmi snadná. Stačí dodržet jednoduchý postup, který najdete v následujícím videonávodu:

Samozřejmě je k dispozici také návod k použití, abyste mohli co nejlépe využít vlastnosti truhlíku Berberis od Plastia. Kromě toho si můžete objednat i náhradní knoty nebo háky k připevnění na zábradlí, což usnadní jeho umístění na balkón nebo terasu.

Zvolte tu nejlepší volbu a nechte si pomoct truhlíkem Berberis od Plastia. Nejenže vypěstujete zdravé rostliny, ale také svůj domov ozvláštníte neotřelým a hravým designem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.