Černá kameninová konvička na mléko 200 ml od Bitz


O značce:

Bitz není jen značka, ale i vize mladého dánského šéfkuchaře Christiana Bitze. Jeho snem je naučit nejen celé Dánsko, ale i ostatní lidi na celé planetě jak lépe jíst. Zároveň se tento inspirativní kuchař držící titul v oboru lidské výživy angažuje v projektech Červeného Kříže v Africkém Malawi.

O kolekci:

Máte rádi minimalisticky pojaté kuchyně, ve které nádobí a doplňky vychází z oblíbeného scandi stylu? To si kolekci Basics od značky Bitz zamilujete. Lehce kombinovatelné barvy, kvalitní materiály a nezaměnitelná praktičnost dělají z tohoto kousku srdcovou záležitost.

Veškeré nádobí je ručně vyráběné a glazurované a tak nikdy nenajdete dva kousky, které by byly dokonale identické. Proto každý kousek z této kolekce je originál. A právě do této kolekce patří i černá kameninová konvička na mléko o objemu 200 ml.

Popis konvičky:

Konvička je vyrobená z kameniny, což znamená, že je velmi odolná. Kamenina je materiál, který je známý tím, že si udržuje teplotu, a tak se skvěle hodí pro přípravu šálků teplého nápoje. Tato konvička je ideální pro přípravu mleka na kávu, ale také na čaj, čokoládu či kakao.

Navíc, pokud se rozhodnete pro tuhle krásnou konvičku, můžete si být jistí, že budete mít v domácnosti kousek, který nikdo další nemá. Takový „unikát“ si zamilujete. Konvička je navíc ve výrobním procesu ručně glazurována, což zaručuje její jedinečnost.

Proč si vybrat černou kameninovou konvičku na mléko od Bitz?

Tato konvička splňuje všechny kritéria, která od výrobku očekáváme. Je praktická, krásná a navíc je vyrobena z kvalitního materiálu, který jistě vydrží dlouho.

Závěrem

Pokud hledáte něco nového do své sbírky kuchyňského nádobí a máte rádi designové kousky, neváhejte a pořiďte si černou kameninovou konvičku na mléko 200 ml od Bitz. Kromě praktického využití navíc budete mít v domácnosti unikátní doplněk, na který budou vaši hosté určitě zvědaví. Konvičku si můžete zakoupit zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.