Černá rohová sedací souprava Prater v levém provedení

Hledáte novou sedací soupravu, ale neradi experimentujete? Upřednostňujete jednoduchost a pohodlí před extravagancí? Tato sedací souprava bude pro vás tou pravou! Je dostatečně prostorná a poslouží vám stejně dobře přes den jako v noci. Stačí si jen vybrat ideální potah do vašeho interiéru a radovat se z nového člena domácnosti!

Rozkládací sedací souprava nyní za akční cenu!

Tato rohová sedací souprava je rozkládací, což umožňuje využít ji také jako přistýlku pro hosty. Kromě toho má také úložný prostor, kde můžete skladovat různé věci, které by jinak zabíraly místo. Výška sedu této sedací soupravy je 41 cm a hloubka sedu 52 cm, takže na ní můžete pohodlně sedět nebo ležet.

Sedadlo: pěna T30, pružiny faliste

Sedadlo této sedací soupravy je tvořeno příjemnou pěnou T30 a pružinami faliste. Díky tomu je velmi pohodlné a udržuje si svůj tvar i po dlouhodobém používání. Budete se na něm cítit jako v obláčku!

Potah – pytlovina Lawa

Potah této rohové sedací soupravy je vyroben z odolné pytloviny Lawa, která je odolná vůči dennímu světlu a žmolkování. Navíc je barvostálá, takže si můžete být jisti, že pořídíte sofa, které bude stále vypadat jako nové.

Tak neváhejte a pořiďte si tuto nádhernou černou rohovou sedací soupravu Prater v levém provedení za akční cenu! Stačí kliknout na tento odkaz https://www.isolund.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-prater-cerna-levy-roh a můžete začít užívat si skvělých pohodových chvil s vašimi blízkými.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.