Designová pohovka Bloomingville NOLAN – bílá v provedení kvality 82051315


O PRODUKTU

Designová pohovka NOLAN od dánského výrobce nádherného nábytku BLOOMINGVILLE je skvělým doplňkem pro moderní obývací pokoj. Elegantní a jednoduchý design v bílém polyesteru s vysokou odolností 73 000 Martindale a čtyřmi nohami z borovicového dřeva vynikne ve světle i tmavě laděném interiéru.

Na této pohodlné pohovce si užijete skvělé chvíle odpočinku a relaxace po náročném dni. Kvalitní materiály a pečlivé zpracování zajistí dlouhou životnost a spokojenost s výrobkem.

Pro více informací o designové pohovce Bloomingville NOLAN a možnostech objednání si můžete přečíst na https://www.sidonia.cz/produkt/bloomingville-designova-pohovka-nolan-bila-82051315.

S ČÍM SLADIT

Pohovka NOLAN je velmi elegantní a hodí se pro různé místnosti jako například obývací pokoj, místnost pro hosty nebo další interiéry. Díky své bílé barvě a modernímu designu lze snadno sladit s různými dekoračními prvky.

Pokud hledáte další doplňky pro váš obývací pokoj sladěné s designovou pohovkou Bloomingville NOLAN, můžete zvolit například dřevěné konferenční stolky nebo podobné prvky dřevěného nábytku.

KLADY A ZÁPORY

Klady:

  • ✅ Krásný design
  • ✅ Příjemné zpracování
  • ✅ Kvalitní materiály
  • ✅ Jedinečný výrobek

Zápory:

  • ❌ Není rozkládací

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál nohou: dubové dřevo

Materiál povlaku: 81 % polyester, 11 % akryl, 8 % len

Barva povlaku: bílá

Martindale: 73 000

Barva nohou: přírodní

Rozměry vxdxh: 77x160x73 cm

Hloubka sedu: 60 cm

Výška k sezení: 43,5 cm

Maximální nosnost: 250 kg

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: Vyžaduje nutno smontovat

Péče: Případné drobky vysávat, nečistoty odstraňovat vlhkým hadříkem.

Obrázek designové pohovky Bloomingville NOLAN

Celkově lze říci, že designová pohovka Bloomingville NOLAN je skvělým doplňkem pro moderní interiéry a nabízí vysokou kvalitu a pohodlí pro vaše odpočinkové chvilky. Díky svému jedinečnému designu a kvalitním materiálům určitě nesklame a bude vynikat ve vašem obývacím pokoji.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.