Elegance a komfort v jednom: Boxspring PILANSI 09 v rozměru 180×200 cm a světle hnědé látce


Úvod

Boxspring PILANSI 09 je postel, která kombinuje nejenom elegantní design, ale také neuvěřitelný komfort spánku. Pokud tedy hledáte postel, která nejenom skvěle vypadá, ale i vás příjemně přivítá po celodenní náročné práci, rozhodně se zamyslete nad touto variantou.

Design postele

Postel se vyznačuje svou světle hnědou látou, která do vaší ložnice vnáší příjemnou a jemnou atmosféru. Rozměr postele 180×200 cm se hodí do každého většího pokoje a její celkové rozměry jsou 185 x 210 x 54/124 cm. To znamená, že je dostatečně prostorná, zároveň si ale zachovává svou štíhlou siluetu.

Úložný prostor

To, co je u této postele navíc, je její úložný prostor. Pokud máte malou ložnici, jistě oceníte možnost uskladnit si některé věci přímo pod postelí. Na obrázku si můžete prohlédnout, jak toto řešení vypadá.

Rozměry postele

Ložná plocha

Na takové posteli se nejenom vyspíte, ale také si na ní pohodlně odpočinete. Díky rozměru ložné plochy 180 x 200 cm oceníte prostornost a svobodu, kterou na takovém místě pocítíte.

Materiál

Postel je vyrobena z kvalitních materiálů, a to hlavně z bonellových pružin. Tyto pružiny vám zajistí tolik potřebnou oporu při spánku. Vysoké nožky o výšce 3 cm pak zabezpečují, že vzduch bude volně proudit kolem celé postele a že se pod ní nebudou vytvářet žádné nežádoucí podmínky pro plísně a bakterie.

Výhody topperu

V ceně postele je topper, který vám zajistí navíc tolik potřebný komfort při spánku. Topper je tenká vrstva, která chrání matraci a zároveň zlepšuje kvalitu spánku.

Dodání

Postel vám bude dodána v demontu a sestavit ji zvládnete snadno a rychle. Proč si tedy neudělat radost oblíbenou postelí s úložným prostorem?

Zkuste Boxspring PILANSI 09 v kombinaci se světle hnědou látou – https://www.nabytekted.cz/produkt/boxspring-pilansi-09-180m200-svetle-hneda-latka

Boxspring PILANSI 09 světle hnědá

Závěr

Pokud si chcete dopřát postel, na které se nejenom vyspíte, ale zároveň působí elegantně a dodá vašemu prostoru jemnou atmosféru, zvolte postel Boxspring PILANSI 09. Zajisté ji oceníte také pro její úložný prostor pod postelí a pro její kvalitní materiál.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.