Elegantní a praktický psací stůl ANEMON v moderním provedení ořech černá

Psací stůl ANEMON je sice svým designem jednoduchý, neztrácí však nic na své funkčnosti. Pokud hledáte psací stůl, který se nejen hodí do moderního interiéru, ale také splní všechny vaše potřeby, ANEMON ve variantě ořech černá je určitě volbou, kterou nebudete litovat.

Vzhled a rozměry psacího stolu ANEMON

Stůl nabízí prostor pro vaši práci na ploše o rozměrech 120 x 60 cm, což je dostačující pro různé typy a velikosti dokumentů a notebooků. Vzhled stolu je velmi elegantní, moderní a minimalismus se v něm snoubí s přírodními materiály. Jediný dekorační prvek tvoří asymetrické nohy, které stolu dodávají originalitu.

Psací stůl ANEMON v moderním provedení ořech černá

Funkčnost psacího stolu ANEMON

ANEMON disponuje širokou šuplíkovou jednotkou, která se rozkládá pod celou plochu stolu. Šuplíky jsou dostatečně prostorečné a nabízejí dostatek místa pro ukládání dokumentů, psacích potřeb a dalších věcí, které potřebujete mít po ruce. Kromě toho má stůl pod plochou také dostatek místa pro umístění přídavných poliček nebo zásuvek, pokud hustě pracujete s dokumenty či archivujete spoustu věcí. Stůl je navyše vyroben z kvalitních materiálů, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost.

Psací stůl ANEMON je velmi funkční a nedomníváme se, že byste na něm něco postrádali. Navíc, díky svému jednoduchému provedení, se hodí do mnoha různých prostor a interiérů.

Psací stůl ANEMON v moderním provedení ořech černá

Jak psací stůl ANEMON vypadá v praxi

Pokud se rozhodnete pro psací stůl ANEMON, můžete si být jisti, že uděláte dobrý výběr. Naše zákaznice oceňují právě jeho kombinaci jednoduchosti a funkčnosti. Šuplíky a výsuvné police jim umožňují mít po ruce vše, co potřebují k práci. U stolu se také dobře pracuje a díky kvalitním materiálům známe případy, kdy si zákazníci zakoupili tento stůl před více než 10 lety a stále slouží skvěle jak v kanceláři, tak i doma.

Psací stůl ANEMON v moderním provedení ořech černá

Vyzkoušejte si psací stůl ANEMON v moderním provedení ořech černá také vy a uvidíte, že jeho praktickost a eleganci neoceníte jen vy, ale i vaši návštěvníci nebo kolegové.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.