Křišťálový servírovací tác s elegantním designem: Nachtmann Square Plate, délka 28 cm


Nezaměnitelná kolekce Square

Kolekce Square nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. Svým designem se soustředí na čtvercové tvary, které jsou v poslední době velmi oblíbené.

Kombinujte mezi sebou nápadité talíře, sklenice či podnosy pro vytvoření nezaměnitelného nádechu luxusu.

Německý výrobce sklářského zboží Nachtmann

Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu. A zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat ve své domácnosti.

Nejde tak jen o designový kus, který si říká o vystavení za skla vitríny. Jde o skleněný luxus, který můžete mít dennodenně v ruce a užívat si jeho blízkou přítomnost.

Pro ukázku jednoho z kousků této kolekce přinášíme krásný servírovací tác s názvem Nachtmann Square Plate. Tento tác dokáže svým tvarem upoutat pozornost a svou elegancí dotvořit dokonalou atmosféru při servírování různých pokrmů.

Nachtmann Square Plate

Chcete mít doma tento skleněný luxus?

Pak není nic jednoduššího, než si jej objednat na našem e-shopu www.bestnabytek.cz.

Seznamte se s krásným servírovacím tácem od Nachtmannu, který určitě přispěje k dokonalému servírování a příjemné atmosféře při konzumaci jídla.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.