Levá rohová sedací souprava ELANO v provedení Berlin 03


Velmi elegantní sedací souprava s možností rozložení a využití tak prostoru pro příležitostné spaní. Svou jednoduchostí je ideální do všech typů obytných prostor. Pokud hledáte sedačku s jedinečným designem, která bude současně pohodlná, tak rohovou sedací soupravu ELANO nemůžete opomenout.

Elegantní vzhled i pohodlí

Sedací souprava ELANO je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují vysokou odolnost a trvanlivost. Navíc je i velmi pohodlná díky měkkému polstrování. Díky modernímu designu se bude hladce hodit k jakémukoli bytovému stylu – tedy čistý prvek s velkými možnostmi využití.

Vybudujte si vlastní rohovou sedací soupravu

ELANO je nabízen ve vršírce 250 cm a hloubce 160 cm. Můžete si tak sestavit rohovou sedací soupravu přesně podle svých potřeb. Pokud máte rádi zajímavé detaily, zde si můžete vybrat ze široké škály variant potahových látek a odstínů. Samozřejmě, že ELANO je nabízena vlevém i pravém provedení.

Jednoduchá údržba a snadná montáž

Sedací souprava ELANO je snadno údržbatelná. Stačí ji jednoduše vysávat po celé ploše. Díky své moderní konstrukci je montáž velmi jednoduchá a nepotřebujete žádné profesionální odborníky.

Odkaz na web Codina a možnost online objednání

Pokud se vám sedací souprava ELANO zalíbila, můžete si ji zakoupit přímo na webu Codina. Na stránce s produktem naleznete kompletní specifikaci, fotky a informace k použitým materiálům. A i kdyby po zakoupení nevypadala podle vašich představ, vracet ji můžete do 14 dnů od zakoupení. Tak co ještě čekáte? Přejděte na stránku:

https://www.codina.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-elano-leva-varianta-provedeni-berlin-03

Závěr

je vynikající volbou pro každou domácnost. Není jen nádherná designová křesla, ale také podporuje zdraví a je velmi pohodlná k sedění. Pokud chcete v interiéru originální prvek, který se s vámi bude těšit spoustu let, ELANO je volbou, která vás nezklame.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.