Nádherný obraz Daisies safari od Wallity na plátně – rozměr 30×80 cm!


Rostlinné motivy jako oblíbený dekor

Rostlinné motivy jsou oblíbeným dekorem již celou věčnost! Proto byste měli vsadit na jistotu a podtrhnout svůj interiér za pomocí digitálního tisku Daisies safari. Jedná se o zobrazení scenérie se sedmikráskami i kopretinami v hlavní roli, doplňuje je pastelově oranžové pozadí, které vkusně narušují tmavší abstraktní prvky. Kompozice je velmi vyvážená, tudíž obraz působí skutečně harmonickým dojmem. Osloví mladé i starší zákazníky, neboť se jedná o neobyčejně vděčný a vkusný motiv.

Umístění obrazu v interiéru

Obraz je horizontálně orientován, tudíž přímov vybízí k umístění nad pohovku v obývacím pokoji. Taktéž skvěle doplní stěnu nad jídelním stolem či kancelář, kde vás pohled na něj dokáže zrelaxovat. Zkrátka, kam jej umístíte, je zcela na vás! Jeho design zapadne do klasických aranžmá. Zároveň, fantazii se meze nekladou, a pokud pro něj svedete najít místo i v moderním prostoru, jistě mu taktéž polichotí!

Specifikace produktu

Jemný styl

Motiv květin

Do klasických aranžmá

Pro více informací o produktu Daisies safari můžete navštívit stránky našeho obchodu CODINA.

Daisies safari

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.