Nerušte: Testovali jsme bílý dávkovač na mýdlo Wenko Rotello!

Novinku na trhu! Dnes jsme se rozhodli testovat nový bílý dávkovač na mýdlo Wenko Rotello. Kombinace vysoce kvalitního plastu a bambusu dává dávkovači moderní vzhled, který se hodí do každé koupelny.

Kvalitní materiály

Vzhled může mít ale jen sekundární roli. Důležité je, co se skrývá uvnitř. Dávkovač je velmi jednoduchý na použití a skládá se pouze z několika jednotlivých dílů. Materiály jsou kvalitní a pečlivě propracované, což je na první pohled patrné.

Dávkovač na mýdlo Wenko Rotello

Naplnění a funkčnost

Ale jak to funguje? Naplnění je velmi jednoduché – stačí odšroubovat vrchní část a dolít tekuté mýdlo. Zbytek se dávkovač postará sám a pomocí lehkého stisknutí vytvoří uvědomělou dávku mýdla.

Dávkovač na mýdlo Wenko Rotello naplněný tekutým mýdlem

A jaká je výsledná dávka mýdla? Perfektní! Mýdlo nejen, že může být ekonomicky dávkováno, ale také se jedná o dostatečné množství k umytí rukou.

Závěr

Je důležité vybrat si správný dávkovač na mýdlo, protože se bude používat každý den. Bílý dávkovač na mýdlo Wenko Rotello je moderní a praktický, s dostatečnou kapacitou na několik použití. Kombinace materiálů a vzhledu dávají tomuto dávkovači nezaměnitelný styl a doplněk každé koupelny. Nebuďte všechny jako my – mějte v domácnosti kvalitní dávkovač na mýdlo!

Pokud vás tento produkt zaujal, můžete jej zakoupit přímo na https://www.maliboo.cz/produkt/bily-davkovac-na-mydlo-wenko-rotello.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.