Nová sedací souprava Maxim – šedá s černými akcenty – pravá a ekologická volba!


Rohová sedací souprava Maxim

Rohová sedací souprava Maxim je ideální do všech interiérů. Moderní design, kde se šedá látka doplňuje s černými akcenty vytváří vysoký estetický dojem. Sedací souprava se hodí jak pro menší prostory, tak i pro velké obývací pokoje. Snadná manipulace při rozkládání a praktický úložný prostor z ní dělají nejoblíbenější část nábytku v domácnostech.

Je rozkládací a má praktický úložný prostor.

Pohodlí a komfort

Pohodlnost sezení zajišťuje kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou a komfort sezení podtrhne vysoké opření zad. Díky tomu si můžete užívat pohodlné sezení po celou dobu vašeho pobytu na tomto rohovém křesle. Kdykoliv se vám nabídne, můžete jednoduše rozložit sedací soupravu Maxim a využít jí jako příležitostné spaní.

Sedací soupravu je možno rozložit na lůžko vhodné k příležitostnému spaní.

Ekologická volba

Zároveň je sedací souprava Maxim ekologickou volbou. Potahová látka je v kombinaci s EKO kůží, která dodává sedací soupravě nejen krásný vzhled, ale také snadnou údržbu. Látka a kůže jsou vysoce kvalitní a odolné proti opotřebení. Sedací soupravu Maxim najdete v několika barevných provedeních, včetně té, kterou si můžete prohlédnout na odkaze zde.

Sedací souprava Maxim je vyrobena s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí.

Doplnění křeslem

Pokud se vám sedací souprava Maxim líbí a máte v obývacím pokoji dostatek prostoru, můžete ji doplnit křeslem ze stejné kolekce. Tím si vytvoříte perfektní set, který bude esteticky ladit a zaručí vám tím nejen pohodlí, ale také jednotný design nábytku.

Sedací soupravu Maxim můžete doplnit křeslem.

Shrnutí

Sedací souprava Maxim je skvělou volbou pro ty, kteří preferují vysokou kvalitu, moderní design a snadnou údržbu. Rozkládací sedací soupravu s praktickým úložným prostorem nabízíme v kombinaci potahové látky s EKO kůží v několika barevných provedeních. K tomu je možno dokoupit křeslo ze stejné kolekce. Sedací souprava Maxim vám umožní pohodlné sezení i příležitostné spaní.

Sedací souprava Maxim – pohodlnost, kvalita a moderní design v jednom.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.