Nové sedátko na záchod s funkcí SADENA: Už nikdy se nebudeš muset ohánět rukou!


Každý z nás se s nimi setkal a většina z nás je už u nás doma má. Řeč je samozřejmě o záchodových WC sedátkách. I když se na první pohled může zdát, že jde o naprostou samozřejmost, občas se může stát, že máme nějaký problém a WC sedátko se začne špatně uzavírat nebo naopak otevírat. To už bychom ale neradi řešili.

WC SEDÁTKO – 02125100 – SPOUŠTĚCÍ AUTOMATIKA

A co kdybychom vám řekli, že existuje sedátko na záchod s funkcí SADENA, které vám ulehčí život až na úplně novou úroveň? Představujeme vám WC sedátko s funkcí SADENA. Jak to celé funguje?

Sadena je sice novým trendem, ale ve světě už není nic nového. Již desítky let existují stavební systémy a interiérové prvky se systémy jednoduchého uzavírání, které se vyznačují tichým zavíráním a žádným nutným oháněním se rukama.

A právě tuto funkci nyní nabízí i naše WC sedačka s funkcí SADENA. Stačí pouze lehce dosednout na sedátko a ono se zavře bez jakéhokoliv hluku a rušení okolí. Dokonce se může chlubit i tím, že bez problému zvládne zátěž až do váhy 150 kg, takže ho mohou bez obav používat opravdu všichni.

WC Sedátko

Ale v čem dalších benefitech se WC sedátko s funkcí SADENA liší od klasických sedátek, na která jsme zvyklí? Kromě již zmíněné funkce tichého zavírání se tato WC sedačka pyšní i tím, že je extrémně snadno a rychle instalovatelná bez nutnosti volání instalatéra.

Pak je také na první pohled jasně vidět, že zde nejde pouze o obyčejné WC sedátko. Spouštěcí automatika totiž nezastupuje klasickou páčku pro ovládání vody, ale toaletu ovládá pomocí jednoduchého tlačítka.

WC Spouštěcí automatika

Všechny tyto prvky nejen, že zajišťují zvyšování komfortu při používání toalety, ale také snížení rizika šíření bakterií, což je zvláště nyní, v době pandemie, velmi důležité.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.