Novinkou od Tempo Kondela je sedací souprava BRIDGET v šedohnědé barvě, pravá strana


Novinkou od Tempo Kondela je sedací souprava BRIDGET v šedohnědé barvě

Tempo Kondela je značka, která se specializuje na kvalitní nábytek. Jejich novinkou je nyní sedací souprava BRIDGET, která se pyšní šedohnědou barvou a pravou stranou v podobě rohové rozkládací sedací soupravy ve tvaru U se dvěma úložnými prostory.

Celkový rozměr a barva

Sedací souprava BRIDGET je vyčalouněna látkou Tatum v šedohnědé barvě. Je možné ji rozložit a vytvořit tak plochu na spaní o celkových rozměrech 124×254 cm.

Stabilita a výplň

Stabilitu této sedací soupravy zajišťují dřevěné nožičky, které ji pevně drží na místě. Výplň sedáku tvoří pružiny faliste, což zaručuje pohodlné sezení a skvělé držení tvaru.

Detaily a rozměry

Hloubka sedu této sedací soupravy je 54 cm, takže se na ní vejdete pohodlně i v poloze ležící. Výška spodního prostoru od podlahy je 11 cm. Celkově je dodávána v demontu, aby byla zajištěna snadná a rychlá montáž.

Zajímá vás tato pohodlná rohová rozkládací sedací souprava BRIDGET od Tempo Kondela? Navštivte naši internetovou stránku a objednejte si ji dnes s výhodnou slevou na odkazu
www.maliboo.cz.

sedací souprava BRIDGET

Nechte se zlákat tak plnohodnotně multifunkčním kouskem nábytku pro celou rodinu a užijte si pohodlí čalouněné sedací soupravy BRIDGET!

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.