Nový designový rohový psací stůl B16 s úložným prostorem a kovovými nohami v dub sonoma/bílém provedení


Když mluvíme o kvalitním nábytku, mnoho z nás hledá spojení designu, kvality a praktičnosti. A nový rohový psací stůl B16 s úložným prostorem a kovovými nohami v dub sonoma/bílém provedení to všechno splňuje.

Specifikace produktu:

Stůl je vyroben z laminované desky o tloušťce 16 mm, což zaručuje vysokou kvalitu a odolnost. Prostor, který má k dispozici, je velmi praktický a srozumitelný pro každého uživatele, jelikož složky se snadno vejde do polic. Viditelné hrany jsou pokryty ABS hranou, která zaručuje větší odolnost proti poškození. Součástí balení je montážní návod, takže se nemusíte obávat, že byste si s montáží nějak nevěděli rady.

Nový designový rohový psací stůl B16 je k dostání v dub sonoma/bílém provedení a jeho celkové rozměry jsou 124 cm na šířku, 77 cm na výšku, 50 cm na hloubku a 85 cm na hloubku včetně rohového dílu. Stůl má také 3 zásuvky s hloubkou 34,5 cm a šířkou 32 cm, které dokážou uschovat mnoho důležitých věcí. Povrchová úprava je matová a šířka prostoru pro nohy je 79,5 cm, výška prostoru pro nohy pak činí 75 cm. Celková váha stolu je 50 kg.

Nový designový rohový psací stůl B16 je nejen praktický, ale také velmi vkusný a stylový. Jeho provedení nejenže zaručuje vysokou kvalitu a odolnost, ale také se snadno zapadá do každého interiéru. Pokud hledáte kvalitní rohový psací stůl, pak je B16 tou správnou volbou pro vás.

Další stoly z kolekce B16

Pokud vás nový designový rohový psací stůl B16 zaujal, můžeme vám doporučit prohlédnout si i další stoly z této kolekce. Jistě najdete ten pravý pro vaše potřeby.

Pro více informací o tomto stolu a k jeho objednání si prosím prohlédněte následující odkaz: Rohový psací stůl B16

obrázek stolu

obrázek stolu

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.