Obdélníková vana Polysan VIVA 180×75 cm v černo-bílé barvě

Obdélníková vana Polysan VIVA 180×75 cm využívá moderní akrylátovou technologii, díky které je odolná vůči praskání a poškození. Její černo-bílé barevné provedení skvěle doplní moderní koupelny a stojí za to si ji pořídit.

Vlastnosti vany

Určení vany: Levá orientace

Objem vany: 267 litrů

Tento model vany je navržen speciálně pro levou orientaci. Díky tomu se lépe integruje do koupelny a nabízí plnou pohodlí pro uživatele. S objemem 267 litrů nabízí dostatek prostoru pro pohodlné užívání.

Vlastnosti materiálu

Akrylát je vysoce kvalitní materiál s mnoha výhodami. Je to měkký a teplý materiál, který se snadno udržuje a není náchylný k poškození. Vana Polysan VIVA 180×75 cm využívá moderní technologie pro zpracování akrylátu a nabízí dokonalou kvalitu a výkon.

Balení vany

Obdélníková vana Polysan VIVA 180×75 cm je balena včetně nožiček. Díky tomu se snadno instaluje a lze ji umístit na libovolné místo v koupelně.

Obdélníková vana Polysan VIVA 180x75 cm

Pokud tedy hledáte moderní a elegantní vanu, nemůžete si nic lepšího přát. Navíc, pokud se rozhodnete pro výrobek od POLYSAN, získáte nejen kvalitní a moderní výrobek, ale také jistotu kvality po mnoho let. Je to investice do vaší koupelny, na kterou nezapomenete!

Zde si můžete výrobek zakoupit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.