Okrasný povlak na polštáře DecoKing Amber – modrá barva, rozměr 50×50 cm

Povlaky na polštáře Amber jsou kousek, který vám pomůže proměnit váš obývací pokoj, ložnici nebo jakýkoliv jiný prostor, ve kterém se nyní nacházíte, na místo, kde se budete cítit jako doma. Jeho modrá barva je elegantní, příjemná a skvěle ladí s mnoha jinými barvami.

Značka DecoKing stojí za kvalitou produktů, a tak je tento modrý povlak na polštáře vyrobený z 100% bavlny, což zajišťuje pohodlí a příjemný pocit na dotek. Čím dál tím více lidí si vybírá produkty ze 100% bavlny, protože je to mnohem zdravější než příze s umělými vlákny.

Množství: 2 kusy – s tímto nákupem získáte hned dva kousky krásného povlaku na polštáře, a to se zapínáním na zip. Tento prvek usnadní údržbu produktu, což je obzvláště důležité v případě, že vám byt sdílí domácí mazlíčci nebo malí děti.

Péče: Praní povlaků na polštáře je velmi jednoduché. Vhodná maximální teplota na praní je 40 stupňů Celsia. Není nutné vyžehlování, chemické či bělení. Tím pádem bude tento povlak na polštáře vypadat krásně a bude sloužit vám a vaší domácnosti po mnoho let.

Obsahuje certifikát Oeko-Tex – mezinárodní testovací a certifikační systém pro textílie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.

Využijte příležitosti a pořiďte si tento krásný povlak na polštáře, který vám rozzáří váš interiér a bude sloužit vám a vaší rodině po mnoho let. Navíc, dnes si můžete objednat tento produkt s super slevou na https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/povlaky-na-polstare-decoking-amber-modre-velikost-50m50-2!

Specifikace produktu:

  • Povlaky na polštáře Amber
  • Modrá barva
  • Materiál: 100% bavlna
  • Značka: DecoKing
  • Množství: 2 kusy
  • Zapínání: na zip
Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.