Rohová sedací souprava ANTON v levém provedení s materiálem Sawana 14 a měkkým polstrováním Soft 11


Rohová sedací souprava ANTON

Popis

Rohová sedací souprava ANTON v levém provedení s materiálem Sawana 14 a měkkým polstrováním Soft 11 je vyrobena z kvalitních materiálů. Kostra je vyrobena z kombinace tvrdého dřeva a LTD, výplně sedáků tvoří polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami faliste.

Vzhled

Rohová sedací souprava ANTON má moderní, střídmý vzhled. Měkký polstrování a kvalitní materiály jsou zárukou pohodlného posezení. Kovové nohy dodávají celé soupravě eleganci.

Materiál

Pro výrobu Rohové sedací soupravy ANTON byl použit materiál Sawana 14, který je velmi odolný a snadno se čistí. Tento materiál je ideální pro rodiny s dětmi nebo domácnosti s domácími mazlíčky. Měkké polstrování Soft 11 zajišťuje maximální pohodlí a odlehčení od každodenního stresu.

Rozměry

Rohová sedací souprava ANTON má rozměry 220 x 150 cm a výšku 80 cm. Díky svému rohu se snadno přizpůsobí každému prostoru a nabízí maximální využití prostoru.

Rohová sedací souprava ANTON

Odkaz na nákup

Pokud vás zaujala rohová sedací souprava ANTON, můžete ji zakoupit na internetových stránkách CROSTA. Cena se pohybuje kolem 20 000 Kč.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.