Rohová sedací souprava SORENTO v levém provedení s látkou Berlin 03/Soft 33


Prostorná a pohodlná rohová sedací souprava

Hledáte do svého obývacího pokoje prostornou, rohovou sedací soupravu? Tato souprava má 295 x 195 x 80 cm, čímž získáte skoro pět metrů sedací plochy.

Navíc je tato rohová sedací souprava SORENTO v levém provedení, což znamená, že při výběru vhodného sedání si v ní můžete hezky odpočinout.

Rozkládací mechanismus

Je třeba také zmínit rozkládací mechaniku, kterou v sobě sedací souprava SORENTO obsahuje. Díky ní získáte jednoduchým rozložením spací plochu o rozměrech 210 x 126 cm. To je ideální pro přespání návštěvy nebo chvíle odpočinku.

Látka Berlin 03/Soft 33

Tento krásný kousek nábytku je potažen kvalitní látkou Berlin 03/Soft 33. Tato látková sedací souprava bude skvěle vypadat v každém moderně zařízeném interiéru.

Měkká a příjemná na dotek, nabízí vám vynikající pohodlí při odpočinku a relaxaci.

Provedení v levé verzi

Tato sedací souprava SORENTO má levou verzi, což vám nabídne ještě větší komfort. Při výběru sedání se postavíte proti nástavci sedací soupravy a levým sedákem si tak můžete odpočinout na chvíli, když potřebujete relaxovat.

Rohová sedací souprava SORENTO

Nepřemýšlejte a pořiďte si tuto úžasnou rohovou sedací soupravu SORENTO v levém provedení s látkou Berlin 03/Soft 33. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají kvalitní a pohodlný kousek nábytku do svého obývacího pokoje.

Pro více informací a objednání navštivte stránku velkynabytek.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.