Stínící markýzy – nejen designový prvek, ale i praktické řešení pro ochranu před sluncem a letním teplem


Stínící markýzy jsou v dnešní době velmi oblíbeným prvkem na fasádách rodinných domů, ale také na terasách a balkónech bytových domů.

Designový prvek

Stínící markýzy jsou nejen praktickým řešením, ale také se stávají stále více designovým prvkem. Díky množství barev a tvarů, které jsou dnes k dispozici, si můžete vybrat markýzy, které dokonale zapadnou do designu vašeho domu nebo bytu.

Praktické řešení pro ochranu před sluncem a letním teplem

Markýzy jsou nejen krásné, ale také mimořádně praktické. Díky nim se vám v letních měsících bude lépe dýchat na terase nebo balkóně. Markýzy totiž dokáží zastínit až 90 % slunečního záření a snížit teplotu na terase až o 10 stupňů.

Pokud tedy chcete ušetřit na klimatizaci a zároveň si užít příjemné letní dny, měli byste zvážit pořízení stínících markýz.

Výhody stínících markýz

  • Chrání před UV zářením – Markýzy dokáží zastavit až 90 % slunečního záření, které může být škodlivé pro pokožku člověka.
  • Úspora energie – Pokud máte markýzy, nemusíte tolik používat klimatizaci, což vám ušetří peníze na energiích.
  • Zapadnou do interiéru – Díky různým tvarům a barevným provedením si můžete vybrat markýzy, které dokonale zapadnou do designu vašeho domu nebo bytu.
  • Vyšší komfort pobytu na terase – Díky markýzám se na terase nebo balkóně bude lépe dýchat, protože dokážou snížit teplotu až o 10 stupňů.

Pokud tedy hledáte praktické a zároveň krásné řešení na vaší terasu nebo balkón, stínící markýzy jsou tou správnou volbou.

Pro více informací o stínících markýzách a jejich možnostech, navštivte ecomat.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.