Okouzlující Rubínově červený koberec Think Rugs Polar, rozměr 150 x 230 cm


Objevte krásu rubínově červeného Polar koberece od Think Rugs

Základní informace o kolekci Polar

Vyberte si materiál, který si oblíbíte

Kolekce Polar od renomované britské značky Think Rugs je zpracována v akrylu, což zajišťuje jejich dlouhotrvající odolnost vůči nečistotám a vysokou míru barvivosti. Povrch je navíc extrémně jemný a příjemný na dotek.

Přidejte mezi své kousky unikátní kus

Ruční výroba každého koberce z kolekce Polar zaručuje, že se do vašeho interiéru dostane zcela jedinečný prvek, který bude vypadat jinak než jakýkoliv jiný kus na trhu. A co víc – díky pečlivosti zpracování a výběru materiálů můžete být jisti, že jej budete mít doma dlouhou dobu ode dne nákupu.

Poznámka: U tohoto koberce může docházet k mírnému uvolňování vláken.

Co vás na rubínově červeném Polar koberci tak zaujme?

Koberec Polar z kolekce Think Rugs skvěle zapadne do moderně a stylově zařízených místností, pronikne ale i do těch tradičnějších a dodá jim živost díky překvapivému provedení.

Rubínově červený barevný odstín přináší do prostoru nádech elegance a robustnosti, který provokativně kontrastuje s velice jemnou a hladkou strukturou povrchu. Koberce Polar navozují pocit zimního opojení a pozvání k odpočinku a pohodě.

Jaká je dostupnost koberce Polar od Think Rugs?

I vy můžete vlastnit tento kus

Pokud jste se rozhodli, že právě tento koberec je tím kouskem, který chcete přidat do svého domova, klikněte zde a objednejte jej ihned z našeho e-shopu.

Jsme si naprosto jisti, že vám bude tato investice do nového kousku do interiéru sloužit k vaší spokojenosti a radovánky z jeho krásné podívané.

Pozn.: Na obrázku výše může být inzerát pro jiný produkt. Děkujeme za pochopení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.