Tmavě hnědý keramický zahradní jídelní stůl Bizzotto Mansone s chromovou podnoží (160 x 90 cm)


Tmavě hnědý keramický zahradní jídelní stůl Bizzotto Mansone s chromovou podnoží

Bizzotto Mansone

Design a materiál

Tento stylový a minimalistický zahradní jídelní stůl Bizzotto Mansone upoutá vaši pozornost svým jednoduchým, ale zároveň působivým designem. Deska stolu je z keramiky se vzorem tmavého dřeva. Tmavá hnědá barva desky je zvýrazněna hliníkovým rámem a podnoží. Provedení stolu je velmi kvalitní a elegantní.

Velikost a kapacita

Stůl má rozměry 160 x 90 cm a poskytuje místo až pro 8 osob. Je ideální pro rodinné večírky, grilování nebo jiné společenské události na zahradě. Bizzotto Mansone se skvěle hodí do komerčních i nekomerčních prostorů.

Údržba a čištění

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. To by mohlo poškodit povrch stolu.

Bizzotto Mansone

Vyberte si tento krásný zahradní jídelní stůl Bizzotto Mansone s chromovou podnoží a vytvořte si společenský prostor, který bude vyzařovat styl a kvalitu. Koupit Bizzotto Mansone

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.