Zrcadlo Miotto Tiziano 140 x 90 cm – dokonalý doplněk vašeho interiéru


Zrcadlo Miotto Tiziano – dokonalý doplněk vašeho interiéru

Zrcadlo s retro nádechem

Zrcadlo Miotto Tiziano je dokonalým doplňkem moderních interiérů. S nádechem retro stylu a členitým provedením podtrhuje váš vkus a originálnost. Toto zrcadlo je vyrobeno s velkou pozorností k detailu a s vizuální atraktivitou, která podporuje různé skládání šikmých ploch.

Výchozí rozměry

Zrcadlo Miotto Tiziano má rozměry 140 x 90 cm. Tyto rozměry dokonale zapadnou do vašich interiérů a nabídnou velmi široké užití pro krajinářské polohy. Díky svému velkému rozměru máte možnost umístit zrcadlo vertikálně i horizontálně.

Kvalita provedení

Zrcadlo Miotto Tiziano je velmi kvalitně vyrobeno. Je osazeno do masivního rámu v platinumovém odstínu, který nádherně ladí s kovovým chromovým lemováním. Zrcadlový povrch je tvořen velmi kvalitním materiálem a poskytuje dokonalé odrazy.

Zrcadlo Miotto Tiziano

Zrcadlo Miotto Tiziano

Možnosti udržení zrcadla v dobré kondici

Zrcadla v našich domech si zaslouží větší pozornost. Proto je důležité, abychom je pravidelně udržovali v dobré kondici. Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Pokud budete postupovat podle těchto zásad, vaše zrcadlo bude vypadat jako nové a splní svůj úkol jako dokonalý doplněk vašeho interiéru.

Závěr

Zrcadlo Miotto Tiziano je dokonalým doplňkem pro váš moderní interiér. Jeho retro nádech, členité provedení a pozornost k detailu dělají z tohoto zrcadla skutečný klenot. Vyměňte své staré zrcadlo za Miotto Tiziano a nebudete litovat. Objednat si ho můžete na odkaze https://www.atcomplet.cz/produkt/zavesne-zrcadlo-miotto-tiziano-140-x-90-cm.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.