Elegantní a stylová – Antracitově šedá koženková jídelní židle Kave Home Fabia

Stylová jídelní židle Kave Home Fabia vás zaujme na první pohled především vysokým komfortem a zajímavě tvarovaným sedadlem. Šedé čalounění s efektem ekokůže a s nádechem grafitového odstínu je doplněné na opěradle prošíváním ve tvaru svislých pruhů. Jedná se o ukázkový příklad současného moderního a nadčasového designu.

Antracitově šedá koženková jídelní židle Kave Home Fabia

Moderní a nadčasový design pro vaši jídelnu

Šedá barva je ve světě interiérů stále častěji využívána a to nejen jako jednotvárná barva stěn, ale i jako zajímavý akcent v podobě nábytku. Antracitově šedá barva, kterou má tato jídelní židle, v kombinaci s prošitým opěradlem vypadá velmi elegantně a sofistikovaně.

Židle Kave Home Fabia je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje její vysokou kvalitu a životnost. Šedé čalounění má efekt ekokůže, která je velmi odolná a snadno se udržuje. Prošití ve tvaru svislých pruhů pak dodává jídelní židle zajímavý texturový prvek. Židle je velmi snadno sestavitelná a nabízí vysokou stabilitu a pevnost.

Závěrečné úvahy

Jídelní židle Fabia vhodně doplní moderní i klasicky zařízenou jídelnu, do kterého vnese závan moderní elegance a nadčasového stylu. Pokud hledáte kvalitní a stylovou jídelní židli, která se bude hodit do každého interiéru, tak určitě zvažte židli Kave Home Fabia. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě.

Antracitově šedá koženková jídelní židle Kave Home Fabia

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.