Královsky modrá sametová pohovka MICADONI Miley – luxusní kousek pro váš obývací pokoj

Trojmístnou pohovku Miley od značky Micadoni si zamilujete! Její obloukovitě tvarované opěradlo vybízí k tomu, abyste se na chvíli pohodlně usadili. Díky mírně zapuštěné základně dodává sezení vznášející se charakter, který dotváří vzhled připomínající oblak.

Královsky modrá sametová pohovka MICADONI Miley

Měkký, odolný a na pohled příjemný samet poskytuje nábytku lákavý vzhled, který vnese do místnosti záři a pocit sofistikovanosti. Pohovka je ideální volbou do interiéru v moderním nebo skandinávském stylu.

Možnost výběru barvy

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit!

Královsky modrá sametová pohovka MICADONI Miley - barevné varianty

Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Kolekce Miley

K pohovce je možné přikoupit další produkty z kolekce Miley. Díky tomu si můžete vytvořit sedací soupravu, kterou je vhodné kombinovat se skleněným nebo dřevěným konferenčním stolkem.

Královsky modrá sametová sedací souprava

Vlastnosti produktu

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač.

K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Zajímavost: Tuto královsky modrou sametovou pohovku MICADONI Miley si můžete zakoupit za 52 990 Kč.

Podívejte se na produkt zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.