Nová extra tvrdá pěnová matrace Slim Max od Moonia

Společnost Moonia přináší na trh novou extra tvrdou pěnovou matraci Slim Max. Pokud hledáte matraci, která se přizpůsobí vašemu tělu a nabídne nejlepší možný odpočinek, může být Slim Max tou správnou volbou pro vás.

Přizpůsobivá pěna

Matrace Slim Max nevytváří žádné tlakové body a je tedy velmi přizpůsobivá. Její pěna je navržena tak, aby se přizpůsobila hmotnosti a poloze vašeho těla, objala křivky vaší postavy a zabránila vzniku tlaku, takže poskytuje nejlepší pohodlí pro celkový odpočinek. Kromě toho má matrace také 2 cm vrstvu Fibersoft, která jí dodává vynikající měkkost.

Technické specifikace:

  • Tloušťka matrace: +/- 15 cm
  • 100% prodyšná s ochranou proti vlhkosti
  • Sanitizovatelný, antiplísňový, antiroztočový a antibakteriální
  • Zesílený obvod a speciální bezpečnostní švy
  • Antialergická, antistatická a anatomická
  • Nezadržuje vlhkost
  • Oceněna systémem OEKO-TEX®

Optimalizace prodyšnosti

Tkanina Ultrarest přispívá k optimalizaci prodyšnosti matrace. Její vlákna usnadňují odvětrávání matrace a udržování optimálních hygienických podmínek.

Dvě nezávislé tuhosti

Matrace je vybavena technologií Duo-System, která zajišťuje dvě nezávislé tuhosti. Tento systém umožňuje každému uživateli matrace zvolit si tu správnou tuhost podle svých potřeb.

Ocenění OEKO-TEX®

Matrace Slim Max je oceněna systémem OEKO-TEX®, což znamená, že neobsahuje žádné škodlivé látky a splňuje nejvyšší požadavky na ekologickou bezpečnost.

Vakuově balená

Výrobek se dodává ve vakuu a před použitím je nutné jej nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. Pro zachování optimálního stavu výrobku je nutné jej vybalit do tří týdnů po obdržení.

Závěr

Matrace Slim Max od Moonia je skvělou volbou pro ty, kteří hledají maximální pohodlí a podporu při spaní. Technologická vylepšení a vynikající materiály zaručují, že tato matrace splní vaše očekávání a poskytne vám nejlepší možný odpočinek. Pokud hledáte extra tvrdou pěnovou matraci, která vám dodá potřebné pohodlí během spánku, určitě vyzkoušejte Slim Max od Moonia.

Přejděte na stránku produktu zde: Slim Max Moonia

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.