Stylový psací stůl pro váš domov: VASAGLE Goran ve hnědém provedení

Psací stůl VASAGLE Goran je dokonalou volbou pro ty, kteří milují rustikální a industriální styl. Jeho boční regál pojme všechno potřebné a díky tomu budete mít vše na místě a po ruce.

Boční regál pro lepší organizaci

Jednou z největších předností psacího stolu VASAGLE Goran je jeho boční regál. Na něj si můžete umístit všechny potřebné věci, jako jsou knihy, dekorace či psací potřeby, a mít tak vždy vše na dosah a po ruce.

Rustikální a industriální styl

Psací stůl VASAGLE Goran se hodí do každého interiéru a bude se hodit jak do kanceláře, tak i do obývacího pokoje či ložnice. Díky svému rustikálnímu a industriálnímu stylu dodá interiéru neopakovatelný šarm a eleganci.

Vyroben z kvalitních materiálů

Psací stůl VASAGLE Goran je vyroben z kvalitních materiálů. Deska stolu a police jsou vyrobeny z dřevotřísky s hřejivou strukturou dřeva, což vytváří příjemnou a teplou atmosféru. Konstrukce regálu a nohy stolu jsou z oceli s černým práškovým nástřikem. Tento stůl tak kombinuje přírodní prvky s moderním designem a dostává tak jeho výjimečnost.

Pohodlné pracovní místo

Psací stůl VASAGLE Goran je navržen tak, aby se stal pohodlným místem k práci i zábavě. Prostorná pracovní deska a police, které lze instalovat vlevo nebo vpravo, umožňují mít vše potřebné na dosah a po ruce.

Zkuste i další produkty ze série Vasagle

Pokud se vám líbí styl psacího stolu VASAGLE Goran, můžete si pořídit i další produkty ze série Vasagle, které budou do vašeho interiéru navazovat a vytvoří tak dokonalý celek.

Specifikace produktu:

  • Materiál desky a polic: Dřevotříska
  • Materiál konstrukce a nohou: Ocel
  • Barva desky a polic: Rustikální hnědá
  • Barva konstrukce a nohou: Černá
  • Maximální nosnost: 50 kg

Pro více informací o stylu psacího stolu VASAGLE Goran ve hnědém provedení navštivte stránku produktu. Rozměry produktu jsou uvedeny níže.

Rozměry produktu:

  • Celkové rozměry: 120 x 60 x 76 cm (Š x H x V)
  • Rozměry bočního regálu: 30 x 60 x 66 cm (Š x H x V)
  • Rozměry pracovní desky: 120 x 60 x 1,5 cm (Š x H x V)
  • Rozměry police: 50 x 24 x 1,5 cm (Š x H x V)

Psací stůl VASAGLE Goran

Příspěvek byl publikován v rubrice Kníže a jeho autorem je Kníže. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.